O firmie


Witaj na naszej stronie,


Nasza firma została założona w 2009r. ale pierwsze kroki w obrocie nieruchomościami stawialiśmy już w późnych latach 90.

Wzorujemy się na bardzo skutecznych zachodnich modelach sprzedaży i obsługi klienta co daje nam znaczącą przewagę nad standardowymi biurami nieruchomości i co bardzo często doceniają nasi klienci.

Nieruchomości są naszą pasją, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem.

Nie jesteśmy standardową agencją ani nie działamy jak inni.

Naszym głównym celem jest jak najszybciej połączyć sprzedającego z kupującym przy minimum formalności i zaangażowania obu stron. Chętnie też przejmujemy na siebie całość ustaleń, negocjacji i potrzebnej w procesie sprzedaży obróbki dokumentacji, tak aby maksymalnie odciążyć naszych klientów i sprawić aby sprzedaż lub kupno nieruchomości była dla nich prawdziwą przyjemnością.

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i z ogromną starannością staramy się rozwiązywać jego problemy ze sprzedażą, kupnem lub wynajmem nieruchomości.

Dbamy o nienaganne relacje podczas całego procesu wiedząc, że każdy zadowolony klient poleci nas swojej rodzinie i znajomym dlatego profesjonalna obsługa i dostosowanie do jego oczekiwań jest naszym priorytetem.

Na specjalne zlecenie naszych klientów, prowadzimy także ponadstandardowe działania w zakresie profesjonalnej pomocy w sprzedaży nieruchomości polegające m.in. na bezpłatnej przedsprzedażowej wycenie nieruchomości, przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży: home-staging, profesjonalnych sesjach fotograficznych, współpracy z zaprzyjaźnionym notariuszem, sprawdzoną firmą przeprowadzkową, architektem wnętrz lub profesjonalną firmą budowlano-wykończeniową.

Jeśli chcecie Państwo mieć tylko dobre wspomnienia ze sprzedaży lub kupna nieruchomości zapraszamy do współpracy z nami. Możemy zagwarantować, że będą Państwo bardzo zadowoleni

Zespół Hampton Home
Specjaliści od skutecznej sprzedaży.

Lista agentów

Sławomir Olejniczak

Sławomir Olejniczak

226244458 s.olejniczak@hamptonhome.pl
Konstancin Konstancin

Konstancin Konstancin

222195599 biuro@hamptonhome.pl
Beata Brandebura-Pruszkowska

Beata Brandebura-Pruszkowska

888643631 b.brandebura@hamptonhome.pl
Aleksandra Olszewska

Aleksandra Olszewska

226244032 a.olszewska@hamptonhome.pl
Karolina Krzyżanowska

Karolina Krzyżanowska

531344604 k.krzyzanowska@hamptonhome.pl
Małgorzata Nowicka

Małgorzata Nowicka

226244054 m.nowicka@hamptonhome.pl
Elżbieta Krzyżanowska

Elżbieta Krzyżanowska

226244125 e.krzyzanowska@hamptonhome.pl
Aleksandra Winiecka

Aleksandra Winiecka

226244006 a.winiecka@hamptonhome.pl