O firmie


Witaj na naszej stronie,


Nasza firma została założona w 2009r. ale pierwsze kroki w obrocie nieruchomościami stawialiśmy już w późnych latach 90.

Wzorujemy się na bardzo skutecznych zachodnich modelach sprzedaży i obsługi klienta co daje nam znaczącą przewagę nad standardowymi biurami nieruchomości i co bardzo często doceniają nasi klienci.

Nieruchomości są naszą pasją, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem.

Nie jesteśmy standardową agencją ani nie działamy jak inni.

Naszym głównym celem jest jak najszybciej połączyć sprzedającego z kupującym przy minimum formalności i zaangażowania obu stron. Chętnie też przejmujemy na siebie całość ustaleń, negocjacji i potrzebnej w procesie sprzedaży obróbki dokumentacji, tak aby maksymalnie odciążyć naszych klientów i sprawić aby sprzedaż lub kupno nieruchomości była dla nich prawdziwą przyjemnością.

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i z ogromną starannością staramy się rozwiązywać jego problemy ze sprzedażą, kupnem lub wynajmem nieruchomości.

Dbamy o nienaganne relacje podczas całego procesu wiedząc, że każdy zadowolony klient poleci nas swojej rodzinie i znajomym dlatego profesjonalna obsługa i dostosowanie do jego oczekiwań jest naszym priorytetem.

Na specjalne zlecenie naszych klientów, prowadzimy także ponadstandardowe działania w zakresie profesjonalnej pomocy w sprzedaży nieruchomości polegające m.in. na bezpłatnej przedsprzedażowej wycenie nieruchomości, przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży: home-staging, profesjonalnych sesjach fotograficznych, współpracy z zaprzyjaźnionym notariuszem, sprawdzoną firmą przeprowadzkową, architektem wnętrz lub profesjonalną firmą budowlano-wykończeniową.

Jeśli chcecie Państwo mieć tylko dobre wspomnienia ze sprzedaży lub kupna nieruchomości zapraszamy do współpracy z nami. Możemy zagwarantować, że będą Państwo bardzo zadowoleni

Zespół Hampton Home
Specjaliści od skutecznej sprzedaży.

Lista agentów

Beata Wróblewska

Beata Wróblewska

Właściciel - Dyrektor Sprzedaży 505612305 b.wroblewska@hamptonhome.pl
Jacek Ulinowski

Jacek Ulinowski

Manager zespołu 600877866 j.ulinowski@hamptonhome.pl
Luiza Roszak

Luiza Roszak

Manager zespołu 538333003 l.roszak@hamptonhome.pl
Monika Gabryelewicz

Monika Gabryelewicz

Manager zespołu 506063120 m.gabryelewicz@hamptonhome.pl
Aleksandra Winiecka

Aleksandra Winiecka

Manager zespołu 730392591 a.winiecka@hamptonhome.pl
Julia Czamarska

Julia Czamarska

Doradca ds. Nieruchomości 501132121 j.czamarska@hamptonhome.pl
Ewa Szustak

Ewa Szustak

Doradca ds. Nieruchomości 691250374 e.szustak@hamptonhome.pl
Hanna Ciborowska

Hanna Ciborowska

Doradca ds. Nieruchomości 691915776 h.ciborowska@hamptonhome.pl
Beata Brandebura-Pruszkowska

Beata Brandebura-Pruszkowska

Doradca ds. Nieruchomości 888643631 b.brandebura@hamptonhome.pl
Kinga Balicka

Kinga Balicka

Doradca ds. Nieruchomości 512463800 k.balicka@hamptonhome.pl
Michał Hoszowski

Michał Hoszowski

Doradca ds. Nieruchomości 571058500 m.hoszowski@hamptonhome.pl
Nikola Kurzawa

Nikola Kurzawa

Doradca ds. Nieruchomości 724493950 n.kurzawa@hamptonhome.pl
Marta Pospieszna

Marta Pospieszna

Doradca ds. Nieruchomości 724900283 m.pospieszna@hamptonhome.pl
Karol Mierzwa

Karol Mierzwa

Doradca ds. Nieruchomości 503105166 k.mierzwa@hamptonhome.pl
Mateusz Kacprzak

Mateusz Kacprzak

Doradca ds. Nieruchomości 578546929 m.kacprzak@hamptonhome.pl
Hayk Wagramowicz

Hayk Wagramowicz

Doradca ds. Nieruchomości 730312072 h.wagramowicz@hamptonhome.pl

Marta Nicpoń

Marta Nicpoń

Doradca ds. Nieruchomości 601634454 .nicpon@hamptonhome.pl
Monika Cydzik

Monika Cydzik

Doradca ds. Nieruchomości 791251922 m.cydzik@hamptonhome.pl
Katarzyna Borkiewicz

Katarzyna Borkiewicz

Doradca ds. Nieruchomości 739027572 k.borkiewicz@hamptonhome.pl
Kamilla Zaporska

Kamilla Zaporska

Doradca ds. Nieruchomości 789000623 k.zaporska@hamptonhome.pl
Mateusz Gabryelewicz

Mateusz Gabryelewicz

Doradca ds. Nieruchomości 730588411 mateusz.gabryelewicz@hamptonhome.pl
Anna Grochulska

Anna Grochulska

Doradca ds. Nieruchomości 502548910 a.grochulska@hamptonhome.pl
Krzysztof Potocki

Krzysztof Potocki

Doradca ds. Nieruchomości 601366603 k.potocki@hamptonhome.pl